Markacell Patent
Markalaşmanın Başlangıç Noktası!
 Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Neden Markacell Patent


Neden Markacell Patent

Markacell Patent ile markanız güvende!

markacell-patent

Bir markanız var ve siz tescil ettirmediniz. Böyle bir durumda karşı karşıya kalabileceğiniz durumlar oldukça can sıkıcı sonuçlara sebep olabilmektedir. Özellikle de başkası sizin markanızı tescil ettirmişse, haksız kazanç sağlama noktasında öne çıkabilmektedir. Eğer ki markanızı tescil ettirmezseniz, bu haksız kazancın önüne geçmeniz çok da mümkün olamamaktadır. Hatta yatırımlarınızı riske atma durumunda bile kalabilirsiniz.

Bir marka tescilinin yapılması kişilere ya da işletmelere haksız kazanç durumunda hukuki bir yaptırım uygulanabilmesi açısından hak kazandırmaktadır. Ancak bu hakkı kullanabilmeniz için markanızı tescil ettirmeniz elzemdir. Aksi takdirde farklı kişilerin markanız üzerinde hak iddia etme ihtimali bulunmaktadır. Bu noktada Markacell Patent olarak markanızı korumak için gerekli desteği sağlıyoruz.

Çok uzun yıllardır sektörde aktif olarak marka tescil ve patent hizmetleri sağlıyoruz. Sizlere isterseniz birebir ve yüz yüze hizmet verebilir, dilerseniz de telefonla iletişim kurarak yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda, firmanın resmi web sitesi online talep formları aracılığı ile müracaat yapabilirsiniz.

Neden Markacell Patent ile çalışmalıyım?

Sektöründe öncü firma olarak, alanında yetenekli ve uzman kadrosuyla marka tescil ve patent işlemlerinizde yanınızdayız. Bununla birlikte yapacağınız tescil işlemleriniz ile birlikte başınıza gelebilecek ve maruz kalabileceğiniz haksız rekabetten markanızı kurtarmak için buradayız.

Markacell Patent 15 yıldır güven veren çalışma tarzıyla tüm müşterileri ile birebir ilgilenmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak tutarak hizmet vermektedir. Markanız ile ilgili karşılaşılabilecek tüm sorunlara çözüm arayışınızda en büyük destekçinizdir.

Markanızı tescil ettirmenin yanı sıra;

  • tescili yapılan markanızın takibi,
  • analizleri,
  • herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına koruma işlemleri,
  • tescilini yaptırmış olduğunuz markanız adına farklı kimseler aynı markayı tescil ettirmek istediğinde oluşabilecek sorunların önüne geçme

gibi pek çok hizmete de Markacell Patent aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan hemen her konuda yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.

Siz markanız ile işlerinizi yürütürken, Markacell Patent sizin için markanızı en iyi şekilde koruyacaktır. Geriye ise içiniz rahat işlerinize devam etmek kalacaktır.