Markacell Patent
Markalaşmanın Başlangıç Noktası!
 Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Hadımköy Patent


Hadımköy Patent

Hadımköy Patent 

Patent / Faydalı Model Tescili sanayide teknik bir alanda yapılan teknik bir gelişme içeren buluşların ilgili kanunlar nezdinde size lehinize tekel haklı oluşturacak şekilde korunmasının adıdır.

Hadımköy  bölgesindeki firmaların  Patent ve  Faydalı model başvuru  sayılarına bakıldığında  hızlı büyüme yaptığı görünmektedir. Bu büyümenin devamlılığını sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Hadımköy Patent  ve Hadımköy Marka Tescili işlemlerinizde, Markacell Patent A.Ş. ailesi olarak sizin yanınızdayız. Beylikdüzü Patent, Hadımköy Patent ,Arnavutköy Patent ,Kıraç Patent ,Çorlu Patent ,Silivri Patent, Esenyurt Patent  da bulunan firmaların yıllardır aktif olarak marka tescili ve patent işlemlerinin Markacell Patent tarafından yapılıyor olmasının gururunu taşımaktayız. Size özel kaliteli ve özel butik hizmet almak istiyorsanız 0212 782 11 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sadece telefon üzerinden değil, web sitemizde yer alan online talep formlarından da bize ulaşabilir ve online müracaat talebi yapabilirsiniz.

Özellikle markalar bir bütün olarak incelendiğinde büyüme gerçekleşen markaların kendi şirket kareketlerine uygun logo tescillerinin olması ortak özellik olarak ön plana çıkmaktadır.Logo tescilinin önemini bir daha anlamaktayız.

Patent araştırması: patent başvuru yapacak firmanın, geliştirdiği veya geliştirmeyi planladığını ürünün buluş niteliği taşıyan yönleriyle daha önce bir patent çalışmasına konu olduğunu/olmadığının tespit edilmesidir. Patent Tescili başvurusunun yapılması araştırma (patent sorgulama) sonucuna bağlıdır.

Hadımköy bölgesindeki  firmaların talepleri doğrultusunda Sınai Haklar (Marka-Patent –Endüstriyel Tasarım) konusunda özel eğitimler verilmektedir. Gelen taleplerin yoğunluğuna bakıldığında  yıllık danışmanlık kapsamında düzenli eğitimlerin verilmesi olduğundan yıllık danışmanlık hizmetimizin içinde eğitim günleri belirlenerek sözleşme maddelerine eklenmektedir.

Marka patent başvurularının online yapılması başvuru aşamasında işleri hızlandırmakta özellikle marka tescil işlemleri için 30 dakikada başvurunun tamamlanması ve tarafınıza onaylı başvuru evrağı gönderilmesi mümkün olmaktadır.

Alanında uzman kadrosuyla size hizmet veren, farklı alternatifler sunan, sizin marka oluşum ve büyümesinde yanınızda yer alan Markacell Patent A.Ş., 15 yıllık tecrübesiyle “Haksız Rekabeti markanızın tescili ile sonlandırmaktadır.”Hadımköy Patent müracaatlarının özet tablosunu aşağıda yer almaktadır.

hadimkoy

Alanında uzman kadrosuyla size hizmet veren, farklı alternatifler sunan, sizin marka oluşum ve büyümesinde yanınızda yer alan Markacell Patent A.Ş., 15 yıllık tecrübesiyle “Haksız Rekabeti markanızın tescili ile sonlandırmaktadır.”