Markalaşmanın Başlangıç Noktası!
 Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Neden Markacell Patent


 

 markacell-patent

Bir markanız var ve siz tescil ettirmediniz. Böyle bir durumda karşı karşıya kalabileceğiniz durumlar oldukça can sıkıcı sonuçlara sebep olabilmektedir. Özellikle de mevcut bir markanız varsa ve başkası sizin markanızı tescil ettirmişse, haksız kazanç sağlama noktasında öne çıkabilmektedir. Eğer ki markanız tescil edilmemiş ise, bu haksız kazancın önüne geçmeniz çok da mümkün olamamaktadır. Hatta, ticari açıdan öyle bir sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz ki, kendi markanız için başkaları tarafından haksız kazanç sağlıyor oluşunuz ile ilgili iddialar sonucunda yatırımlarınızı riske atma durumunda bile olabilirsiniz.

Bir marka tescilinin yapılması kişilere ya da işletmelere haksız kazanç durumunda hukuki bir yaptırım uygulanabilmesi açısından hak kazandırmaktadır. Ancak bu hakkı kullanabilmeniz için markanız adına patenti yaptırmanız elzemdir. Aksi takdirde, sizin markanızı başkaları tescil ettirmiş olduğunda da sizin markanız üzerinde farklı kişiler hak sahibi olabilir, hatta hukuki yaptırımlar oluşturabilir. Bu noktada, sizin yardımınıza koşan ve marka tescil işlemlerinizde güvenilir bir firma özelliği ile sektöründe öncülük yapan Markacell Patent, her konuda sizlere destek verebilmektedir.

Çok uzun yıllardır sektörde olan ve aktif olarak marka tescil işlemleri ile patent işlemlerini yürüten firma Markacell Patent, sizlere isterseniz birebir ve yüz yüze hizmet verebilmekte, dilerseniz de telefonla iletişim kurarak yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda, firmanın resmi web sitesi  www.markacellpatent.com aracılığı ile sitedeki online talep formları aracılığı ile de müracaat yapabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Sektöründe öncü firma olarak, alanında oldukça yetenekli ve uzman kadrosu ile marka tescil ve patent işlemlerinizde yanınızda olan Markacell Patent, yapacağınız tescil işlemleriniz ile birlikte başınıza gelebilecek ve maruz kalabileceğiniz haksız rekabetten markanızı kurtarmaktadır. 15 yıldır güven veren çalışma tarzıyla tüm müşterileri ile birebir ilgilenen, müşteri memnuniyetini öncelik olarak tutarak hizmet veren firma, markanız ile ilgili karşılaşılabilecek tüm sorunlara çözüm arayışınızda en büyük destekçinizdir.

Markanızı tescil ettirmenin yanı sıra, tescili yapılan markanızın takibi, analizleri, herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına koruma işlemleri, tescilini yaptırmış olduğunuz markanız adına farklı kimseler aynı markayı tescil ettirmek istediğinde sorunların önüne geçme gibi pek çok hizmete de Markacell Patent aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan hemen her konuda yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.

Siz markanız ile işlerinizi yürütürken, Markacell Patent sizin için markanızı en iyi şekilde koruyacaktır. Geriye ise içiniz rahat işlerinize devam etmek kalacaktır.