Markalaşmanın Başlangıç Noktası!
 Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

En İyi Patent Firmaları


En İyi Patent Firmaları

en-iyi-patent-firmaları

 

Günümüzde marka tescili son derece önemli bir hal almıştır. Özellikle de son yarım asırdır devam eden her alandaki hızlı büyüme, insanların sektörler konusundaki beklenti, istek ve ihtiyaçlarını da şekillendirmiş, değiştirmiş ve geliştirmiştir. Değişime ayak uydurmanın gerekliliği olarak da yenilikçi fikirler ortaya çıkmış ve bu fikirlerin markalaşması söz konusu olmuştur. Tüm bu durumlar da marka tescilini öne çıkaran unsurlar olarak kendini göstermiştir.

 

Şirketler ya da şahıslar, fikri haklarını koruma altına almak adına, son derece önemli varlık olarak kendine yer edinen markalarını tescil ettirme zorunluluğunu hissetmektedir. Çünkü bilindiği üzere marka kavramı, ister mal ister hizmet alanında olsun, kişi ya da kurumların mevcut sektörlerindeki kimliğidir. Dolayısıyla kişi ya da kurumlar da her geçen gün markanın önemini daha çok idrak ederek, marka tescili üzerinde durmaktadır. Bu noktada da, marka tescili firmalarında en iyiler arasından kendilerine en uygun ve en iyi çalışabilecekleri firmaları seçmek isteyen kişiler, kendilerinin takip etmekte zorlanacaklar tescil sürecini bu şekilde tescil ve patent firmaları ile sürdürmektedir.

Firmaların ya da kişilerin marka tescili firmalarında en iyiler arasından seçecekleri marka tescil ve patent firmalarında aradığı en önemli özellik de kuşkusuz ki dürüst, alanında uzman kişiler ile yetkin bir firma olması, aynı zamanda da çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahip olmasıdır. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Gaziantep ve neredeyse Türkiye’nin her yerinde bulunan iyi çalışma prensibine sahip tescil firmaları, güvenilir hizmetleri ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Bu firmalar içerisinde yer alan Markacell Patent de, alanında öncülük yapan firmalar arasında yerini almaktadır.

Marka Tescil Firmaları Neden Tercih Edilmelidir?

Marka tescili yapılması hemen her konuda avantaj sağlayacaktır. Bunu da tescil ve patent firmaları aracılığı ile yapmak sizlere konfor, rahatlık, sorunsuz bir markalaşma süreci sağlayacaktır. Dolayısıyla, marka tescili;

  • Rekabette sizleri rakipleriniz arasından 1 adım ileriye taşıyacaktır.
  • Markayı korumanın en ucuz yoludur.
  • Marka tescilini yaptırdığınız bir markayı sizden başka hiçbir şahıs ve kurum benzerlerini dahi kullanamaz, taklit edemezler.
  • Markanızı korumak için tek yoldur. Marka tescili yapılmış bir marka 10 yıl boyunca koruma altınmış olur.
  • İsterseniz, Franchising ile markanızı kiralayabilmeyi ya da lisans kullanımını sadece istediğiniz şekilde başkalarına devredebilmeyi mümkün kılar.
  • Açmış olduğunuz firmanız, ticaret unvanlarına da sahip olsa, işletme adını farklı kanunlarla tescil ettirmiş dahi olsanız, marka tescili yaptırmadığınız müddetçe markanız marka statüsüne eremeyecektir.

Bunlar ve çok daha fazla sebepler nedeniyle, marka tescili firmalarında en iyiler içerisinde çalışmak istediğiniz tescil ve patent firmaları aracılığı ile markalarınızı tescil ettirerek, uzun yıllar gönül rahatlığı ile markanızı kullanabilirsiniz.